پایگاه حمایت از بیماران نیازمند به خون ,

۱۳۹۵/۹/۴ پنج شنبه
(0)
(0)
پایگاه حمایت از بیماران نیازمند به خون
پایگاه حمایت از بیماران نیازمند به خون
تاریخ انتشار :1394 دوشنبه 18 آبان ساعت 22:32
 

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران،با افتتاح رسمی بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات؛ یکشنبه هفدهم آبان 1394 غرفه کمپین «من یک اهداء کننده خون هستم» میزبان چهره‌های مختلف بود.

                                                                                          
دستور مدیرعامل سازمان انتقال خون برای ملی شدن کمپین

دکتر علی اکبر پورفتح اله؛ مدیرعامل سازمان انتقال خون به همراه هیاتی از مدیران ستادی این سازمان با حضور در غرفه کمپین «من یک اهداء کننده خون هستم» بطور رسمی از ملی کردن این طرح خلاقانه خبر داد و خاطر نشان کرد باید این کمپین مبتکرانه در پایتخت به یک پویش ملی تبدیل شود.

آقای خواننده، این بار ساز خود را برای بیماران کوک کرد

مجید اخشابی؛ چهره نام آشنا و خواننده پاپ از تمام علاقه مندان موسیقی خواست برای نجات جان بیماران نیازمند به خون، پیام رسان فرهنگ اهدای خون باشند.

نماینده مجلسی که درد بیماران خونی را خوب می فهمد...

بی‍ژن نوباوه؛ نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی که خود به علت عارضه بیماری در دسته دریافت‌کنندگان فرآورده های خونی بوده، ضمن پیوستن به کمپین «من یک اهداء کننده خون هستم» از مردم خواست همراه همیشگی بیماران نیازمند به خون باشند.

اجرای ایثار و عشق توسط مجریان دیروز و امروز برنامه تلویزیزیونی هفت

بهروز افخمی؛ کارگردان مشهور سینما و مجری برنامه تلویزیونی هفت به همراه فریدون جیرانی تهیه کننده و کارگردان سینمای کشور با پیوستن به کمپین «من یک اهداء کننده خون هستم» از اهالی سینما خواستند برای ترویج فرهنگ اهدای خون از هر تلاشی دریغ نکنند.

نسل دیروز و امروز بازیگری برای فردای سلامت بیماران روی صحنه فداکاری رفتند

مهدی فقیه؛ بازیگر پیشکسوت و پندار اکبری بازیگر جوان سینما و تلویزیون با حمایت از کمپین «من یک اهداء کننده خون هستم" قول دادند پیام رسان این فرهنگ در بین بازیگران و جامعه سینما باشند.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران پایتخت را سوار بر قطار اهدای خون کرد

مهندس سید جعفر تشکری هاشمی معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران با حضور در غرفه کمپین"من یک اهداء کننده خون هستم" از شهروندان پایتخت خواست مثل همیشه یاری رسان بیماران باشند.

پایگاه خبری شهر تهران، پایگاه حمایت از بیماران نیازمند به خون

مدیر مسئول، سردبیر و اعضای تحریریه پایگاه خبری شهر تهران با حضور در بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات «به کمپین من یک اهداء کننده خون هستم» پیوستند تا به عنوان پایگاه حمایت از بیماران نیازمند به خون در عرصه خبر، مشوق مردم برای پیوستن به صف داوطلبان اهدای خون باشند.

بنا براین گزارش غرفه کمپین «من یک اهداء کننده خون هستم» برای ترویج فرهنگ اهدای خون با استفاده از ظرفیت همه مردم در نقش آفرینی های اجتماعی، در شبستان یکم مصلی امام خمینی(ره)، غرفه 492 جنب خبرگزاری ایرنا در بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات مستقر شده است.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر