کمپین «اهداء خون» در خودروهای کلاسیک ,

۱۳۹۵/۹/۴ پنج شنبه
(0)
(0)
کمپین «اهداء خون» در خودروهای کلاسیک
 کمپین «اهداء خون» در خودروهای کلاسیک
تاریخ انتشار :1394 چهارشنبه 29 مهر ساعت 14:41
 

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران،در ادامه پیوستن گروههای مختلف به کمپین بزرگ «من یک اهدا کننده خون هستم» در ساعات صبحگاهی چهارشنبه 29 مهرماه 94 ، رانندگان خودروهای کلاسیک با به راه انداختن یک کارناوال که مورد توجه مردم قرار گرفت، پیام انسان دوستانه «اهدای خون، اهدای زندگی» را فریاد زدند.

این طرح که با شکلی خاص و حرکت منظم خودروهای کلاسیک از مرکز پلیس راهور تهران بزرگ در تقاطع خیابان آزادی و رودکی شروع شد، بعد از طی مسیر تا خیابان وصال شیرازی و اهدای خون رانندگان و مدیران ورزشی در هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان تهران ادامه پیدا کرد.

سرهنگ افشین سلطانیان؛ معاون هماهنگ کننده پلیس راهور تهران بزرگ با تاکید بر ترویج فرهنگ اهدای خون در جامعه در این باره گفت: این کار مشترک با هدف نجات جان بیماران نیازمند انجام می شود و باید این برنامه‌ها در راستای ترویج فرهنگ اهدای خون استمرار داشته باشد.

همچنین مهرداد همتیان؛ سرپرست هیئت موتورسواری و  اتومبیلرانی استان تهران  ضمن تشکر از رانندگان خودروهای کلاسیک که در این کارناوال شرکت کردند، بر ضرورت توجه نهادهای اجتماعی، فرهنگی و ورزشی به ترویج فرهنگ اهدای خون در جامعه تاکید کرد.

مهدی جمشیدی مدیر عامل سازمان مردم نهاد جمعیت نواندیش بصیر با تاکید بر مشارکت سایر هئیت های ورزشی استان تهران در این طرح گفت؛ ورزشکاران کشور و هیئت های ورزشی استان تهران می بایست در کنار مسابقات حرفه ای و قهرمانی خود، به موضوعات همگانی و فرهنگی توجه ویژه نموده و کمیته های فرهنگی خود را به منظور مشارکت در طرح های اینچنینی فعال نمایند.

قاب یادگاری هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان تهران با امضای دست اندرکاران این طرح بزرگ برای ماندگاری در تالار وی‍ژه کمپین «من یک اهدا کننده خون هستم» تحویل انتقال خون استان تهران شد.

بنابر این گزارش، دکتر سید مرتضی طباطبایی؛ مدیر کل انتقال خون استان تهران در هنگام ورود این کارناوال به مرکز وصال، ضمن حضور در جمع شرکت‌کنندگان در این کارناوال، این مشارکتهای خیرخواهانه را نقطه عطفی در فعالیتهای انتقال خون استان تهران دانست.

کمیته ارتباطات و روابط عمومی هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان تهران ضمن تشکر از رانندگان و اعضاء کمیته خودروهای کلاسیک، یادآور شد که برنامه های فرهنگی در دستورکار هیئت قرار دارد و در آینده سایر کمیته های هیئت به کمپین "من یک اهدا کننده خون هستم" خواهند پیوست.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر