پایگاه اطلاع رسانی گروه ناب ,

نشست بررسی نقش «رسانه در گردشگری» برگزار شد نشست بررسی نقش «رسانه در گردشگری» برگزار شد سومین «عصرانه به وقت گردشگری» با موضوع «رسانه و گردشگری» و با حضور «مهدی جمشیدی مدیر مسئول تهران رسانه» در موزه رضا عباسی تهران برگزار شد.

سه شنبه یکم مرداد ۹۸
برگزاری نشست «رسانه و گردشگری» در تهران برگزاری نشست «رسانه و گردشگری» در تهران سومین نشست «عصرانه به وقت گردشگری» سی ام تیرماه با موضوع «رسانه و گردشگری» در موزه رضا عباسی برگزار می شود.

جمعه بیست و هشتم تیر ۹۸
حیات شبانه در تهران یا حیاط دستفروشان در معابر! حیات شبانه در تهران یا حیاط دستفروشان در معابر! موضوعی که متولیان مدیریت شهری و اعضاء شورای شهر تهران به دنبال احیای آن در تهران هستند، حیاط دستفروشان و بساط گستران در معابر است نه حیات شبانه در تهران!

جمعه بیست و چهارم خرداد ۹۸
خطر نفوذ مدیران کت و شلواری به حوزه روابط عمومی! خطر نفوذ مدیران کت و شلواری به حوزه روابط عمومی! مدیران کت و شلواری دوست دارند کت و شلوار بپوشند و با عنوان مدیر روابط عمومی و امور بین الملل رژه پز بروند!!! یکشنبه بیست و نهم اردیبهشت ۹۸ مراقب جیب بری نوین در شهربازی کودکان باشید! مراقب جیب بری نوین در شهربازی کودکان باشید! به نام کودکان-به کام سودجویان، مراقب جیب بری نوین در شهربازی کودکان باشید!

شنبه بیست و یکم اردیبهشت ۹۸