اخبار ,

«تحول نامه» 40 سالگی «تحول نامه» 40 سالگی اینک که در 19 مهرماه سال 1398 هجری شمسی، چهل سال را پشت سر گذاشته ام، پروردگار را شاک

جمعه نوزدهم مهر ۹۸
نشست بررسی نقش «رسانه در گردشگری» برگزار شد نشست بررسی نقش «رسانه در گردشگری» برگزار شد سومین «عصرانه به وقت گردشگری» با موضوع «رسانه و گردشگری» و با حضور «مهدی جمشیدی مدیر مسئول تهران رسانه» در موزه رضا عباسی تهران برگزار شد.

سه شنبه یکم مرداد ۹۸
برگزاری نشست «رسانه و گردشگری» در تهران برگزاری نشست «رسانه و گردشگری» در تهران سومین نشست «عصرانه به وقت گردشگری» سی ام تیرماه با موضوع «رسانه و گردشگری» در موزه رضا عباسی برگزار می شود.

جمعه بیست و هشتم تیر ۹۸
حیات شبانه در تهران یا حیاط دستفروشان در معابر! حیات شبانه در تهران یا حیاط دستفروشان در معابر! موضوعی که متولیان مدیریت شهری و اعضاء شورای شهر تهران به دنبال احیای آن در تهران هستند، حیاط دستفروشان و بساط گستران در معابر است نه حیات شبانه در تهران!

جمعه بیست و چهارم خرداد ۹۸
خطر نفوذ مدیران کت و شلواری به حوزه روابط عمومی! خطر نفوذ مدیران کت و شلواری به حوزه روابط عمومی! مدیران کت و شلواری دوست دارند کت و شلوار بپوشند و با عنوان مدیر روابط عمومی و امور بین الملل رژه پز بروند!!! یکشنبه بیست و نهم اردیبهشت ۹۸