معرفی سایت خبری عصر تشکل ,

۱۳۹۷/۱۰/۱۱ سه شنبه
(0)
(0)
معرفی سایت خبری عصر تشکل
معرفی سایت خبری عصر تشکل

تیم تحریریه سایت خبری «عصر تشکل» به عنوان رسانه ای مستقل همزمان با «27 فوریه روز جهانی سازمان مردم نهاد» به صورت رسمی کار خود را آغاز کرد. این گروه رسانه ای با هدف پوشش اخبار و انعکاس دغدغه های سازمان های مردم نهاد با رویکرد اجتماعی در مراسمی که در اسفندماه سال 1396 با حضور «عبدالرضا رحمانی فضلی» وزیر کشور و 110 سازمان مردم نهاد منتخب سراسر کشور برگزار شد، به صورت رسمی رونمایی شد.

باید توجه داشت که وب سایت تحلیلی خبری «عصر تشکل» به عنوان رسانه ای مستقل فعالیت رسانه ای خود را پیش گرفته و به هیچ فرد، گروه، حزب، جناح و یا مجموعه ای وابستگی ندارد و در مسیر اطلاع رسانی اش تنها خود را در برابر سازمان های مردم نهاد سراسر کشور و همچنین فعالان حوزه اجتماعی متعهد و دغدغه مند می داند. «عصر تشکل» در این مسیر از حضور روزنامه نگاران خبره ی حوزه های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کمک می گیرد و به همین واسطه درصدد است تا صدای «ان جی او» ها و «سمن» های کوچک و بزرگ سراسر ایران باشد. ناگفته نماند در راهی که آغاز شده، توان کارشناسی فعالان اجتماعی و همینطور دغدغه های آحاد مردم می تواند گره گشای امر آگاهی رسانی به عموم مخاطبان باشد.

سایت خبری «عصر تشکل» امیدوار است تا بتواند به عنوان «اولین رسانه تخصصی سمن های سراسر کشور» که در حوزه های مختلف اجتماعی اعم از معلولان، اعتیاد، ایدز، آسیب های اجتماعی و غیره فعالیت می کند، تحولی ملموس در امر اطلاع رسانی و مطالبه گری در این حیطه به وجود آورد. بی شک این مهم با یاری تک تک شما مخاطبان فهیم مقدور خواهد شد.

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر